هیوندای N و نقشه برای رقابت با بزرگان!

سبد محصولات N هیوندای به آرامی در حال گسترش بوده زیرا این شرکت قبلاً مدل‌های i30 N و ولوستر N را معرفی کرده است. این برند پرفورمنس همچنین در حال کار روی i30 N فست بک است و تصاویر جاسوسی پروتوتایپ آن در زمان تست نوربرگ رینگ گرفته شده است.
مدل‌های بیشتر این بخش نیز در حال توسعه هستند و رئیس بخش محصولات پرفورمنس هیوندای گفته که این برند می‌تواند در نهایت یک خودروی اسپورت تولید کند.
آلبرت بیرمنآلبرت بیرمن در مصاحبه با تاپ گیر گفته که این کمپانی در حال امتحان کردن چیزهای متفاوتی بوده و نهایتاً می‌تواند خودرویی را معرفی کند که بر پایه هیچ‌کدام از محصولات کنونی ساخته نشده باشد.
رئیس اسبق بخش M ب‌ام‌و از شرکت سابق خود انتقاد کرده و می‌گوید:
هم‌اکنون نشان‌های M روی تمامی محصولات ب‌ام‌و نصب شده‌اند اما زمانی که من آنجا بودم باید برای این کار با همه جنگ می‌کردم.
بیرمن همچنین می‌گوید در هیوندای آزادی عمل بیشتری داشته و هر کاری که انجام می‌دهد با استقبال بیشتری مواجه می‌شود.
متأسفانه خودروی اسپورت و انحصاری N اولویت زیادی ندارد زیرا بیرمن اذعان کرده است:
شبکه فروش ما برای عرضه خودروهای پرفورمنس بکار گرفته نمی‌شود و ما باید کمی زمان به خودمان بدهیم.
او همچنین گفته که این کمپانی نیازمند تثبیت بهتر برند N بوده و این کار را باید پیش از تولید محصولات مخصوص خود انجام دهد.
اگرچه انتظار نداریم خودروی اسپورت یاد شده را به این زودی‌ها ببینیم اما تولید یک کراس اوور پرفورمنس قطعی شده است. کراس اوورها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و احتمالاً در آینده نسخه پرفورمنس کنا N هم تولید خواهد شد.
حتی در آینده احتمال رقابت خودروهای این شرکت با محصولات M ب‌ام‌و یا AMG مرسدس بنز وجود دارد. توماس شمارا مدیر بخش خودروهای پرفورمنس هیوندای نیز گفته است:
شاید در سه یا چهار سال آینده استراتژی ما تغییر کند و با بزرگان رقابت کنیم.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *