پشت پای فولکس‌واگن به نمایشگاه پاریس 2018؟!

احتمالاً یک نام دیگر به لیست خودروسازانی که در نمایشگاه معتبر پاریس 2018 حضور نمی‌یابند اضافه می‌شود. به نظر می‌رسد برند فولکس‌واگن تصمیم گرفته تا در این رویداد خودرویی حضور نیابد. این خبر را یکی از منابع معتبر فرانسوی منتشر کرده و گفته که بخش فرانسه فولکس‌واگن چنین بیانیه‌ای صادر کرده است:
برند فولکس‌واگن بی‌وقفه مشغول بررسی نمایشگاه‌های خودرویی سراسر جهان است.
این شرکت همچنین گفته اگرچه در پاریس حضور نخواهد داشت اما شاید برخی کارها همچون تست درایو را در زمان برگزاری نمایشگاه انجام دهد. فولکس‌واگن همچنین در حال سبک سنگین کردن ایده برگزاری رویدادهای خاص خود می‌باشد. برخی خودروسازان همچون ولوو چندین سال است که در زمان عرضه محصولات جدید خود چنین رویدادهایی را برگزار می‌کنند.
اگرچه که برند فولکس‌واگن در پاریس حضور نخواهد داشت اما اشکودا، سئات، آئودی و پورشه در آنجا حاضر خواهند بود. البته هنوز جزئیات مربوط به حضور بنتلی و بوگاتی در پاریس منتشر نشده است. برند لوکس بریتانیایی در حال توسعه برخی محصولات جدید همچون کانتیننتال GTC و فلایینگ اسپور بوده بنابراین شاید بخواهد در پاریس اقدام به رونمایی این محصولات بکند.
برند فولکس‌واگن در واقع نهمین برندی است که در نمایشگاه پاریس 2018 غایب خواهد بود. فورد، اینفینیتی، مزدا، میتسوبیشی، نیسان، اوپل، سوبارو و ولوو نیز غایبان بزرگ این رویداد مهم هستند. فیات-کرایسلر هنوز نظر خود درباره حضور یا عدم حضور را اعلام نکرده اما برندهای سیتروئن، هیوندای، جگوار، کیا، لندروور، لکسس، مرسدس بنز، پژو، اسمارت، سوزوکی و تویوتا به‌طور رسمی تأیید کرده‌اند که در پاریس 2018 حضور خواهند داشت.
بیانیه فولکس‌واگن تنها چند روز پس از اعلام عدم حضور آئودی در نمایشگاه دیترویت 2019 منتشر شده است. ما همچنین مرسدس بنز و BMW را نیز در این رویداد نخواهیم دید.
نمایشگاه خودروی پاریس 2018 از دوم اکتبر آغاز بکار خواهد کرد و در چهاردهم همین ماه به کار خود پایان خواهد داد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *