پیش‌نمایش تریلر مستند پاول واکر

تاریخ: 13 مرداد 1397

شنبه یازدهم آگوست روزی است که طرفداران پاول واکر فقید این فرصت را خواهند داشت تا اطلاعات بیشتری از ستاره سری فیلم‌های سریع و خشن به دست بیاورند. پارامونت نتورک اخیراً تریلری از مستند جدید این ستاره هالیوود را با عنوان “من پاول واکر هستم” منتشر کرده است.
در مستند واکر مصاحبه‌های زیاد، ویدئویی‌هایی از زمان بچگی و قطعاً موارد جذاب زیادی خواهیم دید.
اکثر دنیا واکر را به عنوان برایان اوکانر، مأمور FBI که در مسابقات خیابانی شرکت کرده می‌شناسند. او یکی از نقش‌های اصلی سری فیلم‌های سریع و خشن بود. این مستند نگاهی هم به زندگی شخصی واکر خواهد داشت. واضح است که سرعت بخش پررنگ زندگانی واکر بوده به گونه‌ای که خواهر او می‌گوید واکر همیشه و حتی در دوران کودکی دوست داشته سریع باشد.

واکر در سال 2013 بر اثر تصادف سهمگینی که پورشه کررا GT داشت از دنیا رفت. رانندگی این خودرو بر عهده دوست واکر راجر روداس بود. واکر و روداس بر اثر این تصادف جان خود را از دست دادند. پس از تحقیقات مشخص شد که سرعت خودرو در زمان تصادف 145 کیلومتر در ساعت بود که دو برابر سرعت مجاز آن محدوده بوده است. همچنین گفته شد سیستم‌های ایمنی کررا GT عملکرد صحیحی داشته‌اند و هیچ نقص و عیبی در خودرو وجود نداشته است. دلیل رسمی این حادثه سرعت زیاد عنوان شده است.
علیرغم این موضوع، دختر و پدر واکر علیه پورشه شکایت کردند و البته پورشه هم به نتایج به دست آمده توسط مقامات مرتبط استناد کرد.

مستند پاول واکر درباره تصادف یاد شده هم صحبت خواهد کرد اما مشخص نیست که کیفیت پرداختن به این موضوع چگونه خواهد بود.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *