چراغ سبز آلفارومئو به 6C

تاریخ: 03 بهمن 1396

این هفته را با شایعات داغ و جذاب منتشر شده توسط Pogea Racing شروع کرده‌ایم. این تیونر کارکشته که بیش از دو دهه سابقه داشته و متخصص تیونینگ محصولات آلفارومئو است به نقل از یک منبع کاملاً موثق گفته فیات-کرایسلر چراغ سبز تولید را به یک خودروی اسپورت جدید و به فرم 6C داده است.
این برنامه در سال جاری یا سال 2019 رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت و ظاهراً تولید آن از سال 2020 آغاز خواهد شد. Pogea Racing برای حمایت از ادعاهای خود در بیانیه‌ای آورده است:
ما می‌دانیم منبعی که خبرش را منتشر کرده‌ایم تأثیر بسیار زیادی روی تصمیمات مدیریت آلفارومئو داشته و او گفته که این خودرو رنگ واقعیت به خود می‌گیرد.
البته گسترش سبد محصولات آلفارومئو سورپرایز بزرگی نیست زیرا سرجیو مارکیونه مدیرعامل فیات-کرایسلر هفته پیش و در خلال نمایشگاه دیترویت 2018 بیانیه‌ای را منتشر کرد و گفت:
عدم سرمایه‌گذاری در آلفارومئو و مزراتی یک خودکشی اقتصادی برای فیات-کرایسلر بوده و ما کار خود را تازه آغاز کرده‌ایم.
به عبارت دیگر موج محصولات جدید آلفارومئو با جیولیا و استلویو آغاز شده و باور بر این است این کمپانی تا سال 2022 سبد محصولات خود را کاملاً دگرگون خواهد کرد. همچنین ایتالیایی‌ها تأیید کرده‌اند که در آینده شاسی‌بلند بزرگ دیگری را نیز معرفی خواهند کرد.
خب به مدل 6C بازگردیم. هنوز جزئیات زیادی از این خودرو منتشر نشده اما منابع مطلع می‌گویند این یک کوپه بزرگ‌تر و گران‌تر از 4C با طراحی دیفرانسیل عقب خواهد بود که شاید از نظر رقیب در حد جگوار اف تایپ باشد. هنوز مشخص نیست که نیروبخش 6C چه خواهد بود اما می‌توان آن را با پیشرانه 6 سیلندر 2.9 لیتری بای توربوی 505 اسبی در نسخه کوادروفولیو تجسم کرد. دلیل ما برای تجسم این پیشرانه نام‌گذاری مدل‌های 4C و 8C بر مبنای تعداد سیلندرهای آن‌ها می‌باشد.

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *