گرامی‌داشت 70 سال ساخت خودروهای اسپورت لوتوس

تاریخ: 28 مرداد 1397

70 سال است که لوتوس مشغول ساخت خودروهای اسپورت بوده و به منظور گرامیداشت این موضوع بریتانیایی‌ها تصمیم گرفته‌اند با استفاده از دو نمونه از محبوب‌ترین محصولات خود علامت 70 سالگی را در پیست تست خود حک نمایند.
هیچ جلوه‌ی ویژه‌ای در این ویدئو بکار نرفته بلکه خودروها به‌صورت واقعی کار را انجام داده‌اند و صحنه نهایی هم با همکاری نزدیک خودروها و رانندگان ثبت شده است.
پشت فرمان دو خودروی لوتوس گاوان کرشاو و دانیل پک مهندس دینامیک محصولات لوتوس قرار داشته‌اند. این دو به همراه یکدیگر لوگوی 70 سالگی لوتوس را روی پیست تست شرکت و تنها با استفاده از لاستیک‌های لوتوس اگزیج کاپ 410 و اوورا GT410 اسپورت حک کرده‌اند.
70 سال پیش بود که کالین چپمن اولین خودروی خود را در گاراژی کوچک در لندن ساخت. سپس او شرکت مهندسی لوتوس را در سال 1952 تأسیس نمود و از آن زمان تاکنون این خودروساز بریتانیایی اقدام به ساخت محصولاتی پرفورمنس کرده و نتیجه نهایی هم ساخت برخی از چابک‌ترین محصولات جهان می‌باشد.
هم‌اکنون لوتوس اقدام به ساخت مدل‌های اوورا، اگزیج، الیزه و 3-ایلون می‌کند که این مدل آخرین بیشترین تمرکز را روی پیست دارد. ما همچنین می‌دانیم که لوتوس در آینده دو کراس اوور جدید را برای جنگ با ب ام و X4 و X6 خواهد ساخت.

مدیرعامل کمپانی لوتوس آقای جان مارک گیلز قبلاً گفته بود یکی از این کراس اوورها کمترین ارتفاع را در کلاس خود خواهد داشت و شاید برای عملکرد بهتر در جاده بیشترین پهنا را داشته باشد.

[دانلود ویدئو]

توسط :
دیدگاه :
درباره نویسنده

Leave a Reply

*

captcha *